دستگاه تست فتومتریک و تنظیم چراغ های جلوی خودرو
شرکت رویان رسا الکترونیک فتومتریک

معرفی دستگاه

دستگاه تست و تنظیم فوتومتریک چراغ های جلو با کنترل تمامی نقاط مشخص شده در استاندارد ( Rev3 112 ECE جهت تست چراغ های جلو و استاندارد Rev5 ECE324 جهت تست چراغ های مه شکن جلو ) و تشخیص cutoff با استفاده از پردازش تصویر و کنترل لامپ ها و لولینگ ، چراغ را در محدوده مجاز تست و تنظیم می نماید.

نحوه تنظیم چراغ بسته به انتخاب مشتری می تواند بصورت دستی یا خودکار باشد. دستگاه قابلیت عملکرد بر روی تمامی چراغ های جلو و مه شکن را داراست.
پس از ثبت پروفایل می توانید از منوی تنظیمات دستگاه ، تست های موقعیت سنجی ، زاویه سنجی ترافیک الین و خط افقی ، تنظیم خودکارموقعیت HV ، نورسنجی نور بالا، نورسنجی نور پایین، تست چراغ های پوزیشن ، دیلایت(delight) ، دایرکشن و جا به جایی لولر را انتخاب نمایید.
منبع تغذیه دستگاه امکان تنظیم از طریق نرم افزار تست ، با دقت 1 صدم ولت را به کاربر می دهد. جریان منابع نور چراغ ها با دقت 1 صدم آمپر و همچنین زمان ترنزیشن استبیلیتی به صورت مجزا با دقت 1 میلی ثانیه قابل اندازه گیری می باشد سیستم دارای ضربه گیر جریان جهت تشخیص لامپ ها یی با خاصیت خازنی غیر مجاز می باشد.

در صورت تایید چراغ علامتی به نشانه تایید (ناک) بر روی آن حک می گردد. در پایان هر تست گزارشی از پارامترهای مورد آزمون را به صورت فایل در حافظه ذخیره می نماید.سرعت بالای دستگاه امکان جلوگیری از وقفه در تولید محصول را برای تولید کنندگان فراهم می آورد.

مشخصات
شرکت رویان رسا الکترونیک فتومتریک