رویان رسا الکترونیک
LOADING

تست وایرست

 

دستگاه های تست و اندازه گیری

تست دوام لامپ
تست فتومتریک چراغ خودرو

تست نشتی

تست چراغ عقب خودرو

تست عملکرد موتور لولر

تست وایرست


معرفی دستگاه:

در صنعت برای اتصال اجزاء برقی محصولات ، از دسته سیم یا وایر ست استفاده می گردد. دسته سیم ها از تعداد متعددی رشته سیم تشکیل می گردند. اگر به هنگام تولید ، خطایی در اتصال رشته های دسته سیم به وجود اید (قطعی-جابجایی-اتصالی) بعد ار مونتاژ دسته سیم بر روی قطعات امکان سوختن یا عدم کارکرد محصول وجود دارد. بعضی از محصولات به علت مونتاژ سخت دسته سیم بر روی انها بعد از نصب دسته سیم معیوب دیگر امکان تعویض وجود نداشته یا به سختی تعویض می گردد و این امر موجب اتلاف وقت یا تبدیل شدن محصول به ضایعات می گردد. دستگاه تست وایرست این امکان را فراهم می اورد که قبل از مونتاژ دسته سیم ، وایرست را تست کرده و از نوع خرابی ان اگاه شوید.
نمایشگر :
در این صفحه نام پروفایل تست و تایید یا عدم تایید هر رشته از سیم های وایرست (قطعی،جابه جایی،اتصالی) نشان داده می شود.
استند:
جهت اتصال وایر ست به کنترلر دستگاه بوده و به بالا رفتن سرعت اتصال وایرست کمک می نماید.بر روی استند کانکتوری قرار گرفته که امکان نصب آسان به کنترلر را فراهم می اورد.
کنترلر:
با فشردن کلید استارت و انتخاب پروفایل مورد نظر از  تک تک رشته سیم های وایر ست جریان 100 میلی امپری عبور داده و در صورت عدم تایید نوع خطای پیش امده را در زیر شماره رشته سیم بر روی نمایشگر به نمایش در خواهد اورد. بر روی کنترلر می توانید 20 برنامه تست نصب کرده و از طریق کانکتور کنترلر ان را به 20 استند مختلف متصل نمایید.