رویان رسا الکترونیک
LOADING
Image
Automation is Our Business

معرفی شرکت

 

شرکت رویان رسا الکترونیک با یاری خداوند متعال و به همت تعدادی از کارشناسان و دانش آموختگان رشته های برق , الکترونیک , کنترل و ابزار دقیق و کامپیوتر با هدف ارائه خدمات اتوماسیون در سال 1387 پا به عرصه وجود گذاشت.
مجموعه ما با ارائه راهکارهای جامع , تأمین کننده نیازهای کارفرمایان محترم در حوزه های کاری خود می باشد پروسه تأمین نیازهای مشتری براساس فهم خواسته ها , صورت مسئله های مشتری , ارائه مشاوره ,  انتخاب راهکار مناسب ,  تأمین اقلام و اجرای پروژه  می باشد.


شرکت رویان رسا الکترونیک به منظور تامین و تکمیل نیروهای متخصص مورد نیاز خود از فارغ التحصیلان

دعوت به همکاری

محصولات

Image

Mechanical Design

طراحی و اجرای مکانیکال صنعتی

Image

Instrumentation

طراحی دستگاه های تست و اندازه گیری

Image

industrial pcb

طراحی برد های صنعتی

Image

Image Processing

طراحی سیستم های مبتنی بر پردازش تصویر

Image

Robotics

طراحی خطوط تولید رباتیک

حوزه های فعالیت

Image

سیستم های اتوماسیون صنعتی

به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات تولید شده در یک واحد تولیدی و کاهش پسماندهای تولید و بالا بردن ضریب ایمنی برای نیروی انسانی و همچنین کاهش عوامل انسانی در فرآیند تولید استفاده از اتوماسیون در صنعت به نظر امری اجتناب ناپذیر است.

Image

سیستم های هوشمند ساختمان

شرکت طراحی مهندسی رویان رسا الکترونیک ارائه کننده تجهیزات سیستم های هوشمند ساختمان با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت تحت استاندارد های KNX و BACnet و Z-Wave به صورت سیستم های کابلی و یا سیستم های Wireless در راستای بهینه سازی مصرف انرژی، آسایش، آرامش و امنیت، ساختمان های مسکونی، تجاری، صنعتی،بیمارستانی و ورزشی در سرتاسر ایران می باشد.

شرکت های همکار

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image